درباره من

طراح و توسعه دهنده برنامه ها و سرویس های دسکتاپ و تحت وب، تحلیل گر و مدیر دیتابیس SQL Server و سرورهای ویندوزی.

مجتبی مرادی

توسعه دهنده

  • تاریخ تولد: 20 اردیبهشت 1371

  • وب سایت: mojtabamoradi.net

  • موبایل: +98 990 043 2282

  • شهر سکونت: قزوین، قزوین

0

تعداد پروژه ها

0

پروژه های در حال اجرا

0

جوایز و مدارک

0

مشتریان راضی

کارایی که می تونم انجام بدم

تحلیل و داکیومنت پروژه

با توجه به توضیحات اولیه پروژه و بیان نیازمندی ها و ارائه راه حل ها، پروژه به صورت سیستماتیک تحلیل می شود و با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد نیازمندی های عملیاتی، کاربری و ریسک های پروژه مشخص می گردد.

تحلیل و توسعه دیتابیس

بر پایه و اساس تحلیل و داکیومنت پروژه و نیازمندی هایی که وجود دارد دیتابیس پروژه ساخته خواهد شد. و باتوجه به نمودار ها و Use Case ها روابط بین جداول و در نهایت دیتابیس کاملا منطقی و اصولی طراحی خواهد شد.

راه اندازی و مدیریت وب سرور

پروژه توسعه یافته اینترنتی مطمئنا نیازمند سروری خواهد بود که در آن اجرا و راه اندازی شود. حال این پروژه و سرور ها نیازمندی هایی دارند که می بایست نصب و مدیریت گردند تا به صورت کاملا درست اجرا و قابل نگهداری شوند.

تولید Web Application

برنامه ها یا Application هایی وجود دارند که برای اجرا شدن به اینترنت نیاز دارند، که به آنها Web App نیز می گویند. دات نت (ASP.NET) بستری فراهم کرده است که می توان به راحتی برنامه ای بر مبنا اینترنت تولید، توسعه و مدیریت کرد.

تولید برنامه و سرویس دسکتاپ

گاهی اوقات متناسب با نیاز مشتریان برنامه هایی وجود دارند که می بایست رو کامپیوتر شخصی (PC) مشتری نصب شوند که به آنها برنامه های دسکتاپ می گویند. این برنامه ها به صورت یک برنامه محلی رو سیستم نصب و اجرا می شوند.

سئو و بهبود رنکینگ سایت

سایت را پس از تولید و توسعه نباید به خیال خودش رها کرد چون در این صورت شناخته نخواهد شد و یک پروژه شکست خورده خواهد بود. با بررسی و ارتقاء سئو سایت، به آن کمک خواهیم کرد که در موتور های جستجو رتبه بالایی داشته باشد.

مهارت های کاری

Windows Server
95%
SQL Server
85%
.Net Language
95%
JQuery
90%
Bootstrap
90%
Git
70%
Redis
80%
REST API
95%

تسلط به زبان

انگلیسی متوسط